Yeni, Yepyeniyiz!

Yepyeni Yüzüyle Radyocuyuz.com dan Merhaba

Yeni, Yepyeniyiz!

Yaklaşık 7 yıldır radyocuyuz.com olarak radyo sektörüne hizmet vermekten duyduğumuz mutluluğu ve gururu sizlerle paylaşmak isterim. Sektörün ilk haber ve diyalog ortamını kurduğumuz zamandan beri çok yol kat ettik bir, çok şey başardık bu haklı gururu bizi sahiplenerek ve destek vererek sizler yaşattınız tüm meslektaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Uzun yıllar önce bu fikri ilk olarak ortaya atan sevgili dostum Fatih Sinan Türkel ile bu yola girdiğimizde sektörün eksiklerini yanlışlarını ve doğrularını muhasebe ederken radyoculuğun mesleki anlamda değer kazanması diğer medya organlarının yanında üvey evlat muamelesi görmesini istemediğimizi dile getiriyorduk. Bu işi çok seviyor ve bu işe sahip çıkılmasını istiyorduk. Bir çok radyocu dostumuzla da bu konuda değerlendirme sohbetleri gerçekleştirdik hatta bu konuda bizden daha uzun süre bu işi yapan büyüklerimize, radyocu kimliği ile tanınmış meslektaşlarımıza bu konuda öncülük yapmaları gerektiğini dile getirdik. Maalesef bu konuda çok az kişi yaptığı mesleği ileriye taşmak yönünde girişimlerde bulundu. bizde elimizden geldiğince nasıl ileriye taşıyabiliriz, nasıl sevdiğimiz ve aşkla yaptığımız bu işi diğer medya organları karşısında güçlü kılabiliriz diye düşünürken radyocuyuz.com doğdu.

Radyocuyuz.com'un ilk yayına başladığı dönemden bu güne bir çok arkadaşımız görev yaptı ve hepsinin emeği büyük. Hepsine huzurlarınızda bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.Ülkemizin dört bir köşesinde bu mesleği aşk'la sevgiyle fedakarlık yaparak devam ettiren ve sektöre katkıda bulunmak için ellerinden gelen desteği veren tüm radyocu dostlarımızın da Radyocuyuz.com da ki emekleri büyüktür, hepsine yine huzurlarınızda şükranlarımızı sunarım.

Çok kısa sürede büyük işler başardık, uzun bir yol kat ettik ama beraber yapacak daha çok işimiz olduğunun da bilincindeyiz. Bu güne kadar kat ettiğimiz yolu çıraklıktan kalfalığa geçiş olarak nitelendirdik, artık bu gün itibariyle bu özel günde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda sitemizin yeni yüzüyle birlikte ustalık dönemininde başladığını söyleyebilirim.

29 Ekim Cumhuriyet bayramında özellikle huzurlarınızda olmamızın da anlamı bizim için büyüktür. Sevgili dostum Oscar Medya'dan Nureddin Balıkçı' nın uzun süredir gece gündüz demeden vermiş olduğu emek içinde teşekkür etmeninde tam vakti. Sanıyorum sitemizin yeni yüzü onun ellerinde şekil bulmuştur. Sitemiz şuan beta sürümü olarak yayındadır yakında Radyocuyuz.com da yeni eklentiler ve yeni bölümlere rastlayabilirsiniz. Radyocu dostlarımızın da eleştirileri ve istekleri neticesinde bu değişiklikleri en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Köşe yazarlarımız sevgili meslektaşlarım Michael Kuyucu, Murat Soner, Zorbay Sucu ve Yeliz Aras sizlerle yazılarını paylaşmaya devam edecek. Bu dönemde aramıza yeni katılacak isimlerde olacak ilk olarak aramıza Yeditepe Üniversitesi Executive MBA Bölüm Başkanı Doç. Dr. Can Bilgili katıldı. Yazılarıyla bizlere büyük katkıları olacak değerli hocamıza da huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum.

Radyocuyum diyen herkese sevgiler sunuyor ve Cumhuriyet Bayramı'nızı da kutluyorum.

Hoşçakalın.

Erkut AKTAŞ
RADYOCUYUZ.COM
Genel Yayın Yönetmeni

Yorumlar

  1. 31 Ekim 2011 Pazartesi

    Merhaba, Radyocu ve radyo severler tarafından sıklıkla takip edilen radyocuyuz.com kurulduğu günden bugüne sektörün nabzını en iyi şekilde tutmayı başarmıştır. Yeni tasarımın uğur getirmesini temenni ediyor, Nice başarı dolu yıllar diliyorum...

  2. 29 Ekim 2011 Cumartesi

    Merhaba;
    Zorlu ve uzun bir sürecin ardından yenilenmiş görüntüsüyle tekrar okurlarının karşısına çıkan sitemiz için emeklerini esirgemeyen tüm ekip arkadaşlarıma ve her gün sayfalarımızı ziyaret edip destek veren tüm okuyucularımıza teşekkür ederim.

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur