Sony`den Kablosuz Ses Sistemi

Sony'nin yeni kablosuz ses sistemi, size tek dokunuşta müzik dinleme keyfi vadediyor!

Sony`den Kablosuz Ses Sistemi

Sony, müzik sistemlerinin bulanık, yavan sesinden ve donuk görünümünden bıkanlar için yepyeni bir ses sistemi sunuyor. Sony CMT-BT60-B ses sistemi, şık görünümü ve özellikleri ile hem gözlere hem kulaklara hitap ediyor.

Odayı dolduran canlı seslerin keyfini çıkarın

Sony CMT-BT60, her türlü yaşam alanında etkisini anında hissettirmek üzere tasarlanmış. Cihazın gizli, süper ince tasarımı, gerek CD, FM radyo dinlerken gerekse kişisel dijital müzik koleksiyonunuzun tadını çıkarırken tüm odayı dolduran canlı ses ile tamamlanıyor.

Can sıkıcı eşleştirme ve erişim kodlarını unutun

Anında kablosuz bağlantı kurmak için tek yapmanız gereken, Sony Xperia'nızı veya NFC özelliğine sahip akıllı Telefon veya tablet bilgisayarınızı bir anlığına dokundurmak olacak.

Müziği, kablosuz olarak dinlemek mümkün

Sony CMT-BT60, daha da net ve daha tatminkar müziği kablosuz olarak dinlemek isteyenlere de kolaylık sunuyor. Bluetooth üzerinden yüksek kaliteli müzikleri, AAC ve apt-X kodek ile çalabiliyor.

NASA için geliştirilen ses teknolojisi

Sony'e özgü olan Manyetik Sıvı hoparlörlerde, gerçekten öne çıkan detaylara sahip, iyi bir ses elde etmek için NASA uzay programı için geliştirilen ileri düzeyde bir ferro sıvı kullanılıyor. Sony'nin güçlü S-Master Amplifikatör teknolojisi ile her türlü ses kaynağından iyi bir netlik ve derinlik elde etmek mümkün.

Sony'nin yeni CMT-BT60 ses sistemi Mayıs 2013'ten itibaren Türkiye'de temin edilebilecek.

 

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur