Sony MDR-NC500D / Kulaklık

Sony MDR-NC500D / Kulaklık

Sony'nin üstün ses teknolojileri ile geliştirdiği dünyanın ilk dijital gürültü engelleyici kulaklığı MDR NC500D, dış ortam gürültüsünü yüzde 99.9'a (Sony ölçüm standartları temel alınmış) varan inanılmaz bir oranda azaltarak kullanıcılara hi-fi sesle eşsiz bir müzik deneyimi yaşatıyor.

Yapay zekaya sahip dijital teknoloji ile geleneksel gürültü engelleyen kulaklıklara göre sıra dışı bir performans sergileyen MDR-NC500D, optimum ses kalitesi ile devrim yaratıyor.

MDR-NC500D'nin içindeki güçlü işlemci, engelleme profilini ortam karakteristiklerine göre otomatik olarak ayarlıyor. Normal kullanımda "yapay zeka" (AI Mode) düğmesine basıldığında kulaklıklar üç engelleme modundan birini ortama uygun olarak otomatik seçiyor. Kullanıcı ister uçakta ister otobüste veya ofiste olsun, otomatik olarak ayarlanan engelleme profili sayesinde sadece müziği ile baş başa kalıyor.

Mod düğmesi basılı tutulduğunda engelleme profili manuel olarak ayarlanabiliyor ve bir monitör düğmesi kabin duyurusu gibi harici seslerin geçici olarak dinlenmesini sağlıyor.

Özellikleri:

+ 5 Hz-24.000 Hz
+ 40 mm kapalı tip hoparlör
+ 40 Ohm empedans
+ 102 Db hassasiyet
+ Dâhili Li-ion batarya veya alkalin pille çalışabilme
+ Ağırlık: 195 gram

Fiyat: 400€

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur