Sİz Kazandınız!

Sİz Kazandınız!

Radyocuyuz Dergi ve RADYOCUYUZ.COM Genel Yayın Yönetmeni Erkut Aktaş'ın  ''siz kazanıdınız'' başlıklı yeni yazısın da radyo sektörünün bilinen ama konuşulmayan yönlerini ele alıyor.Parasız çalışan radyoculardan, yayın yönetmenlerine, müzik direktörlerlerinden, radyo patronlarına kadar sektörün diger yüzünü açıklıyor.

Yazarın yeni yazısını okumak için buraya tıklayınız.

Yorumlar

  1. 14 Mart 2010 Pazar

    tartışmasız çok doğru tespitler ve gerçekler bunlar... bir çok radyocunun içindekileri çok iyi bir şekilde haykırdığın için çok teşekkür ediyorum...

  2. 12 Mart 2010 Cuma

    Öncelikle şunu belirtmek isterim ki Erkut AKTAŞ radyo camiasında yaşanan her olayı iğne deligine kadar kalem'e dökmüş takdire şayandır ki herkes yazamaz bunları...Bazı radyo yöneticileri artık malesef programcının kalitesinden çok programcının ensesinin kalınlıgına ya da eteginin basmasına bakıyor...Bende haddim olmayarak sunu dile getirmek istiyorum gectigimiz son yıllara bakarsak artık ismini yaptıgı programla dürüstlügü ile insanlara ve meslegine bakıs açısı ile marka yapmıs insanların ne kadar az ve nadir oldugunu görmemiz o kadar da zor degil mi?insallah erkut aktaş'ın yazdıgı yazıdan herkes payını alır...saygılarımla ADEM METAN(Medya FM)

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur