Şehrin Müziği Kumsala Taşındı!

Mono Festival'de hangi yerli ve yabancı isimler sahne alacak?

Şehrin Müziği Kumsala Taşındı!

Güneşi, denizi ve kumsalı müzikle birleştiren ve aynı zamanda şehre taşıyan tek festival olan Mono, bu yaz unutulmayacak bir program ile müzikseverlerin karşısında olacak. 5 farklı sahne, 5 farklı tarz sizi bekliyor!

Mono Ana sahnesi'nde Indie Pop / rock, alternatif, punk gibi günümüz hit müzik türlerinden dünyaca ünlü sanatçılar ağırlanacak. Burn Electronica & Dubstep Sahnesi'nde müzik piyasasının son dönemlerde parlayan yıldızı haline gelen dubstep'in profesyonelleri bu sahnede buluşacak.Beach Bums'da reggae, lounge, chillwave ve indie parçaları ünlü DJ'ler tarafından günün erken saatlerinden itiabren plaj sahnesinde dinlemek mümkün olacak.Dinamo Lounge'da şehrin sesi Dinamo FM DJ'leri ve prodüktörleri tüm festival boyunca Dinamo Lounge'da sahne alacak. Paradiso Sahnesi'nde ise gün boyu çalınacak olan unutulmaz disco beatleri tüm festivalseverlerin enerjisini sabaha kadar canlı tutmaya yetecek.

Yabancı Sanatçılar:

Gogol Bordello, Metric, The Horrors, Battles, Oh Land, Com Truise, Night Slugs.

Yerli Sanatçılar:

Agent Orange, Barış Bergiten, Büber, Cervus, Club Bangkok, Dancing Birds Feel The Beat, Evrim Tüfekçioğlu (DearHead), Discolog, DJ Çağrı, Doğukan İres, (((emre))), Grup Ses Beats Kaan Düzarat, Mabbas, Muzo B, Radyo Babylon Soundsystem, Ras Memo, Rashit, Shangri-La Soundsystem, Style-ist, The Ringo Jets, Tutan, Yakuza, Yesh! Me Lady.

 

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur