Radyocuların Şarkıları Burada!

Radyocuların Şarkıları Burada!

Size 2011 yılının en hareketli, en heyecanlı, en hızlı, en bomba, en renkli ve en dinamik müzik projesinin 3 şarkısını gönderiyoruz.

Bugüne kadar onları her zaman mikrofon başında büyük kitlelere hitap eden radyo programları ile tanıdık. Bugünden sonra yine mikrofon başındalar ama bu sefer şarkıları ve türküleriyle.

Ayhan Güngör nam-ı diğer Hop Dedik Ayhan, Ali Şentürk nam-ı diğer Afrikalı Ali, Erkan Koç nam-ı diğer çok canlı Erkan ve Şener Duran nam-ı diğer Gönül Dostu Şener’den oluşan Grup Meşkhane ilk müzikal projeleri olan ‘Radyocularla Meşkhane’ isimli albümleri ile müzikseverlere farklı bir merhaba dediler. Her zaman müziğin merkezinde olan ve Türk müzik sektörüne yön veren ‘Grup Meşkhane’ üyeleri şimdi, kendi okudukları şarkılar ve türkülerle müzik dinleyicilerinin karşısındalar. Bugüne kadar yapılamayanı başararak hem ülkemizde hem de dünyada bir ilk’i gerçekleştiren grup üyeleri, bu birlikteliğin heyecanını yaşarken, diğer taraftan da sanat camiasında var olan otoritelerin desteklerini almanın da onurunu ve gururunu tüm takipçileriyle paylaşmaktadırlar. Aranjörlüğünü ve müzik yönetmenliğini Ekrem Düzgünoğlu’ nun yapımcılığını ise Fazıl Kocaoğlu’ nun üstlendiği albümde; Narinno, Helvacı, Dondurma, Evreşe Yolları, Şefo’nun Evi gibi eskilerden günümüze kadar gelebilen ve müzik dinleyicilerinin çok yakından tanıdığı 9 adet eser ve 2 adet de remix olmak üzere toplam 11 esere yer verilmiştir.

16 Nisan 2011 tarihinde bale sanat etiketi ile piyasaya çıkacak olan ‘Radyocularla Meşkhane’ henüz raflardaki yerini almadan, stüdyo kayıtlarından oluşan video klipleri ile internet ortamında tıklanma rekorlarını altüst etmeye başladı bile.

Meslektaşlarımızın bu ilk albümünden 3 şarkıyı radyo istasyonunuzda yayınlamak istiyorsanız info@radyocuyuz.com adresine radyonuzun adını ve ilini yazarak bir mail gönderdiğiniz takdirde tarafınıza gönderim yapılacaktır. Msn Messenger üzerinden şarkıyı indirmek isteyen yayıncılarımız ise radyocuyuz@hotmail.com adresini ekledikleri takdirde şarkılar kendilerine ulaştırılacaktır.

Meslektaşlarımıza desteğinizi bekliyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur