Radyo Başakşehir'de YAYINDAYIZ!

Radyo Başakşehir'de gerçekleşen Türkiye'de Ramazan ve Radyo Sokağı programlarıyla mutluluğun sesi dünyaya yayılıyor.

Radyo Başakşehir'de YAYINDAYIZ!

Yıldızların ışıklarını yakan seslere sahip radyocuların konuk programcı olarak sunduğu Radyo Sokağı'nda bu akşam saat 10'da genel yayın yönetmenimiz Şenol Korkmaz yayında olacak. "Mikrofon Delisi" olarak bilinen Korkmaz, Radyo Başakşehir'de sevenleriyle buluşacak. Radyonun instagram canlı yayınına katılan takipçilerine de her akşam acil durum seti hediye ediliyor.

Ramazan ayının ilk gününden itibaren her akşam saat 22.00'de gerçekleşen Radyo Sokağı programına birbirinden önemli yayıncılar katıldı. Radyonun yayınını www.radyobasaksehir.com/ adresinden takip edebilirsiniz.

Yorumlar

  1. 26 Mayıs 2020 Salı Birsen öte

    İyi geceler ben Silivri 6 nolu F/1 koğuşundaki çocukluğum Tayfun igite armağan etmek istiyorum bu şarkıyı. Yıldız tilbe : Aşk laftan anlamaz ki❤ Bu şarkı ikimizin şarkısı eminim çalınca çok mutlu olucaktır ve dört duvar arasında olsada o hep benim kalbimde mesafeler asla aşka engel değil 6 senedir çok şey için mücadele verdik savaştık kazandık yine kazanan biz olucaz güçlü ol sevdiğim elini kalbine koy ben hep oradayım... KİŞİ SEVDİĞİNİ ALLAHA EMANET EDERSE onU GÖRMEDEN ÖLMEZMİŞ.. ALLAHIMA EMANETSİN SENELERİM SENİ ÇOK SEVİYorUMMM :(((((

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur