Poptürk'ten Yine Bir İlk

Poptürk'ten Yine Bir İlk

Artık şarkıları söylerken sözlerini uydurma dönemi, Poptürk'ün yeni internet özelliği ile son buluyor.

Çalan şarkıcının fotoğrafı, biyografisi ve şarkının ismiyle birlikte tarihinin yer de yer aldığı internet sitesine şimdi de çalan şarkının sözleri eklendi...

Karasal ve uydu yayını ile aynı anda internette de CD kalitesinde sesini ulaştıran Poptürk'ün internet sayfası, şimdi daha da kullanışlı hale geldi... Artık yayında çalan şarkının sözlerini görmek için tek tuşa basıp söz penceresini açmak yeterli... Böylece şarkı çalarken sözlerini de bu pencereden takip etmek mümkün.

"Sadece Hit Müzik" sloganıyla kaliteli Türkçe pop şarkılarını çalan 92.7 Poptürk'te, daha önce de yine bir çok ilk gerçekleşmişti. Poptürk genel yayın yönetmeni Serhan Erkek: "teknolojinin geldiği son noktayı dinleyicilerimize yenilik olarak sunmaya devam edeceğiz. Önümüzde yine ses getirecek projeler var, yakında bu sürprizleri de hayata geçireceğiz. Ancak tüm bu teknolojinin yanında yine de en önemli özelliğimiz müziğimiz. Çünkü Poptürk'te sadece ama sadece kaliteli Türkçe pop şarkıları yer alır, gerisi elenir... Bu da daha elit bir müzik dinleyicisine ulaşmamızı sağlıyor...” dedi.

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur