Özgür Alter Radyocularla Kahvaltıda Buluştu

Repertuar adını verdiği yepyeni albümüyle Özgür Alter, radyoculara bir kahvaltı organizasyonu düzenledi.

Özgür Alter Radyocularla Kahvaltıda Buluştu

Repertuar ismini verdiği yepyeni albümünün tanıtımı kapsamında radyocularla Florya Develi'de pazar kahvaltısında buluşan Özgür Alter, rahmetli radyo programcısı Muzaffer Badıllı ile radyo dünyasını çok daha yakından tanıma fırsatı bulduğunu bu nedenle radyocuların kendisi için çok ayrı bir yeri olduğunu ifade etti. Kahvaltıda konuşma yapan RADYOCUYUZ.COM Genel Yayın Yönetmeni Akif Özcan, rahmetli Badıllı'dan bahsederken davetlilerden Radyo 7 Programcısı Umut Öztürk, rahmetli için bir de fatiha okunmasını istedi. Tüm radyocular meslektaşlarına bu vesileyle fatiha gönderdiler.

Özcan, Özgür Alter'in çok başarılı bir müzik adamı olduğunu belirttiği konuşmasında katılan tüm radyocu dostlarına kendi adına ve sanatçı adına teşekkür etti. Ant Media Dergisi, Yaşam TV, Başakşehir Postası, Aktüel Gazete&Dergi ile birlikte RADYOCUYUZ.COM ekibi de kahvaltıda yerini aldı.
Sanatçının şarkılarının alt fonda dinletildiği kahvaltıda, albümün ilk video klibi "Hayaller" de radyocuların beğenisine sunuldu. Bu klip ayrıca Kral TV ekranlarında ve diğer müzik kanallarında yayınlanmaya devam ediyor.

Davetliler arasında kimler yoktu ki; Radyo 34'den Anıl Soylu, Alem FM'den Adem Metan ve Fatih Yıldırım, Radyo 2000'den Tuğrul Altınkara, İstanbulun Sesi'nden Yaman, Medya FM'den Ramazan Bulut, Radyo Ekin'den Düşbahçesi Ali, Best FM Halkla İlişkiler den İsmail Güllü, Star Artı'dan Makara Show ve Muhammet Eren, Radyo Ritim'den Uğur Bozdağ, Radyo7'den Umut Öztürk, Radyo Ahenk'ten Baran Has, Baba Radyo'dan Umut Kuzkaya, Radyo İmparator'dan Tayyip Erdoğan, Radyo Seymen'den Selda Demirkıran (Geveze Show)

Kahvaltı organizasyonu Yaşam TV'nin yaptığı röportajlar, radyocuların kendi arasında çektiği keyifli selfieler, içilen son çay ve kahvelerin ardından son bulurken, davetlilere Özgür Alter'in radyocuların ismine hazırlattığı minik hediyeler takdim edildi. Bazı hediyelerin fabrika tarafından yetiştirelemediği bu hediyelerin de en kısa süre içerisinde radyoların adreslerine kargo ile gönderileceği belirtildi.

RADYOCUYUZ.COM olarak bizde Özgür Alter'e yeni albümünde başarılar diliyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur