Otokolik Fest’te Radyo 35 var

Otokolik Fest’te Radyo 35 var

Radyo 35'in basın sponsorluğunda, İzmirli müzikseverler ve modifiye araç tutkunları 19-21 Haziran tarihleri arasında İzmir Autodrom Yarış Pisti’nde düzenlenecek Otokolik Fest’de eğlence, müzik ve heyecan dolu 3 gün geçirecekler.

Bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan festivalde uzun yıllar sonra İzmirli hayranlarıyla buluşacak olan Tarkan’ın yanı sıra alternatif rock müziğin önde gelen grupları Duman, Gripin ve Hayko Cepkin de yer alıyor.

Star TV’de yayınlanan Otokolik programının düzenlediği festivalin en az konserler kadar ilgi toplayacak diğer yanı ise modifiye araç yarışları. Türkiye’nin en iyi modifiye araçlarının boy göstereceği festivalde birbirinden güçlü dörder araçtan oluşan 6 takımının yarışları nefes kesecek.
Otokolik Fest’de yarışların yanı sıra drift show, drag yarışları, BMW, Mercedes, Renault gibi bir çok markanın son model otomobillerinin sergisi, test sürüşleri ve klasik otomobil sergisi de yer alacak. İzleyici oylarıyla en güzel modifiye aracın seçileceği “Miss Tuning” yarışması da festivale renk katacak.

Gündüz araba yarışları geceleri konserlerle izleyicilere unutamayacakları 3 gün vaat eden festival ayrıca bungee jumping, canlı langırt, sumo güreşi, rodeo, dj partileri gibi aktivitelerle eğlencenin sınırlarını zorlayacak.

3 gün boyunca 65 bin kişinin katılımı beklenen ve yaklaşık 1000 kişinin görev alacağı Otokolik Fest’09 için ayrıntılı bilgiyi www.otokolikfestivali.com adresinden alabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur