Nokia Mix Radio artık Türkiye`de

Nokia'nın yurtdışında çok sayıda övgü alan Mix Radio uygulaması, yeni Lumia serisi telefonlar ile ülkemizde de kullanıcıların hizmetinde.

Nokia Mix Radio artık Türkiye`de

39 ülkede dinlenebilen ücretsiz Nokia Mix Radio artık Türkiye'de!

39 ülkede dinlenebilen Mix Radio ile Nokia Müzik Mağazası'nda bulunan 20 milyondan fazla şarkı, Nokia Müzik editörlerinin seçimleriyle Nokia Lumia kullanıcılarına online ve offline olarak ücretsiz sunuluyor.

Nokia'nın ülkemizde merakla beklenen Mix Radio internet radyosu uygulaması Lumia serisi cihazlarla birlikte artık Türkiye'de. Nokia Mix Radio ile kullanıcılar, abonelik gerektirmeden müzik listelerine erişip, reklam olmadan müzik dinleyebiliyor, hatta dilerlerse çevrimdışı dinleyebilmek için şarkı listelerini cihazlarına indirebiliyorlar. 20 milyondan fazla şarkıyı ücretsiz sunan Mix Radio ister çevrimiçi ister çevrimdışı müzik dinlemenize olanak sağlıyor. Arkasında müzik tutkunu bir ekibin bulunduğu Mix Radio'da listeler makineler tarafından değil Nokia Müzik editörleri tarafından sizin için özle olarak hazırlanıyor.

Mix Radio uygulamanın başlangıç sayfasında özenle seçilmiş pek çok parçayı dinlemeye hazır halde sunuyor. Listeleri telefonunuzun başlangıç sayfasına taşıyarak hızlı erişilebilir hale getirmeniz ve internet bağlantısı olmadan dinlemeniz de mümkün. Böylece 14 saate yakın müziğe, telefonunuzun ana sayfasından internet bağlantısız ulaşabilirsiniz.

Mix Radio'da Rihanna'dan Lana Del Rey'e dünya müzik listelerindeki isimler ve hip hoptan house'a, rock'tan rap, indie ve jazz'a kadar sürekli yenilenen ve her zevke hitap eden yüzden fazla müzik kanalı bulunuyor. Nokia tarafından size hazır sunulan kanalların yanı sıra sevdiğiniz sanatçıların isimlerini girerek kendi radyonuzu da oluşturmanız mümkün.

Ayrıca dilerseniz evinizdeki bilgisayardaki müzik koleksiyonunuzu taratabilir ve Mix Radio'nun müzik zevkinize özel seçimler yapmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra en sevdiğiniz ve sürekli dinlemek istediğiniz şarkıları kolayca satın alabilir ve doğrudan Nokia Lumia cihazınıza indirebilirsiniz.
Nokia Mix Radio, tüm müzikseverlerin tüm ihtiyaçlarını bu ufak uygulamada bir araya getirerek karşılıyor.

 

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur