Musti Bond!!!

Mustafa Sandal, büyük ses getiren "Ego" adlı şarkısının merakla beklenen klibini görücüye çıkardı.

Musti Bond!!!

Sandal, klipte yerli James Bond olup aksiyon sahnelerinde oynadı. İlk kez facebook'daki fan sayfasında yayınladığı klipte oyunculuğunu konuşturan ünlü sanatçı, "Klip değil adeta kısa film çektik. Birbirine benzeyen işlerden sıyrılmak ve insanlara farklı bir şey izletmek istedim" dedi.

Tülay İbak'ın yönetmenliğini üstlendiği klip üç günde çekildi. 85 kişilik bir ekibin görev aldığı çalışmada çete üyeleri ve özel timi canlandıran 20 oyuncu rol alırken, klibin montajı 10 gün sürdü. Romantik sahnelerde ise, Musti'ye Rus bir model eşlik etti.

Sevgilisi çete üyesi çıkıyor!

Sandal'ın klibinde ilginç bir aşk hikayesi anlatılıyor. Musti, rol gereği sevgilisinin ailesini kurtarmak için eline silahı alıp, özel timle birlikte baskın yapıyor. Ancak, klibin finalinde ona silah çekip işini bozan kişi, çete üyesi olduğu ortaya çıkan sevgilisi oluyor.

Bu arada, Organik albümüyle ilgili çalışmalarına hız kesmeden devam eden Mustafa Sandal, önümüzdeki günlerde "Kafası Bu" ve eşiyle düet yaptığı "Çek Gönder" adlı şarkılarının klibi için yeniden kamera karşısına geçecek.

 

KLİBİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur