Madonna Konseri İçin Geri Sayım Başladı!

Madonna'nın yarın akşam konser vereceği Türk Telekom Arena'da hazırlıklar devam ediyor

Madonna Konseri İçin Geri Sayım Başladı!

Madonna'nın dünya turnesi kapsamında, Live Nation Global Touring prodüksiyonu ve Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM)-GNL organizasyonu ile yarın akşam Türk Telekom Arena'da gerçekleştireceği konser nedeniyle stattaki hazırlıklar sürüyor.

19 yıl aradan sonra İstanbul'da ikinci konserini verecek olan Madonna, dün akşam saatlerinde çocuklarıyla birlikte İstanbul'a geldi. Konser için stattaki hazırlıklar devam ediyor. Sahne kurulumunun yarın öğlen saatlerinde tamamlanması bekleniyor.

Stad 18:30'da açılacak ve konser 21.30'da başlayıp 2 saat kadar sürecek. Yarın erken gelenler içinse, öğlen saatlerinde stadın dışında kalan etkinlik alanı açılacak ve bir radyo kanalı canlı yayın yapacak.

Prodüksiyon ekibiyle birlikte yaklaşık 450 kişiyle İstanbul'a gelen Madonna'nın konserini, 50 bin kişinin izlemesi bekleniyor. Stadın güvenliği için 1500 kişi görevlendirildi.

Madonna'nın 2012 dünya turnesi kapsamında 19 yıl aradan sonra İstanbul'da vereceği konser, Avrupa turnesinin başlangıcı olacak. Konserden sonra bir kaç gün daha İstanbul'da kalacak sanatçı, daha sonra İtalya'da sahne alacak.

TOPLAM 58 KONSER

Madonna'nın dünya çapındaki dans partisinin İstanbul kısmına ilişkin şubat ayında Biletix'in satış noktaları ve internet sitesi üzerinden gerçekleşen bilet satışına gösterilen büyük ilgi sonucu, biletler 2 gün içinde tükendi.

Türk Telekom Arena'daki konser için Türkiye'nin bütün illerinin yanı sıra, Atlanta, Berlin, Bunbury, Cologne, Dublin, Duşanbe, Kuala Lumpur, Montreal, New York, Şangay, Tiflis gibi şehirlerden de bilet satın alındı.

Avrupa turnesi kapsamında, 26 Avrupa ülkesini gezecek olan Madonna, arenalarda, stadyumlarda, dev konser mekanlarında sahne alacak.

Sanatçı, Güney Amerika ve 20 yıldır performans sergilemediği Avustralya'nın da aralarında yer aldığı toplam 58 konser ile dünya turnesini tamamlayacak.

Türk Telekom Arena'daki konser nedeniyle metro ve otobüs seferleri gece saat 01.00'e kadar devam edecek.

 

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur