Indamixx Portable Studio

Indamixx Portable Studio

Taşınabilir müzik stüdyosu Indamixx telefon-bilgisayar özellikli avuç içi kayıt stüdyonuzla artık sabit bir yere bağlı kalmayacaksınız.

Merkez üssü Washington’da bulunan Trinity Audio Group Inc., Samsung Q1 Ultra donanımı ile ürettiği "Indamixx Portable Studio" modelini duyurdu. 1.199.99 $ fiyatiyla web sitesinden sipariş verilebilen bu avuçiçi telefon-bilgisayar ile özellikle DJ ve yapımcılara yepyeni bir ürün sunulmakta. Indamixx web sayfasında bu ürün şöyle tanıtılıyor:

“Indamixx, geniş özelliklere sahip bir avuçiçi kayıt stüdyosu. Indamixx kullanıcılara, şarkıları veya WAV, MP3, OGG Vorbis, FLAC, AIFF biçimindeki ses dosyalarını 32 bit-96Khz ses kalitesinde ses kayıt, işleme, eşitleme, dinleme ve karıştırma imkânı tanıyan güçlü bir çok-kanallı kayıt ortamı yaratmaktadır. Indamixx, başlangıç, ileri ve profesyonel seviyeden oluşan üç sayısal ses çalışma istasyonu (DAW) uygulamasıyla birlikte gelmektedir. İster ses üretimine yeni başlayan birisi veya bu işin emektarı olun, her durumda Indamixx, gereksinim duyduğunuz tüm üretim ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.

Indamixx en iyi ses üretimi uygulamalarını içermekle kalmaz aynı zamanda ses yayını, internet radyo, Skype (voip), anında mesajlaşma (IM), web tarayıcı ve FTP gibi değişik ihtiyaçlarınızı da karşılar. Cihazla birlikte gelen kablosuz ve ethernet portu sayesinde canlı ses yayınlarını dinleyebilir, dosyalarınızı yükleyebilir, e-postalarınızı okuyabilir ve internette gezinebilir, telefon çağrılarınızı cevaplayabilir, dünyadaki radyo istasyonlarını dinleyebilir ve internet ağının olduğu her yerden web sayfanızı güncelleyebilirsiniz.”

Teknik detaylar için : www.indamixx.com

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur