Brauner VM1 - Profesyonel (üst-seviye) tüplü mikrofon

Brauner VM1 - Profesyonel (üst-seviye) tüplü mikrofon

Brauner VM1, piyasaya çıktığından bu yana 14 yıl geçmesine rağmen ödül almaya devam ediyor. VM 1 "German Professional Audio Magazin" tarafından "Editors Choice 2008" ödülüne layık görüldü. Editörler tarafından "Şimdiye dek test ettiğimiz en iyi geniş diyaframlı mikrofon" şeklinde yorumlandı.

VM1, Dirk Brauner’in mükemmel tüplü mikrofonu üretme konusundaki hayalinin gerçeğe dönüşmüş hali. Öyle bir mikrofon ki; klasik tüplü mikrofonların ruhunu yakalayacak ve aynı zamanda günümüzün modern mikrofonlarının yüksek teknik standartlarını karşılayacak. VM1 1998’de SSAIR ödülüne layık görülmüş ve tasarım felsefesi, hassasiyet ve mühendislik alanındaki mükemmeliyet geleneğinin başlangıcı olmuş.

VM1 tüm Brauner mikrofonlarının temel taşı olarak yeni ürünlere ilham vermeye devam etmekte. VM1 mümkün olan en yüksek hassasiyette, tümü ile doğal, temiz ve modern bir sound’a sahip. Transparant (şeffaf) ve açık karakteri vokal ve enstrümantal kayıtlar için tüm ses mühendisleri ve popüler artistler tarafından ilk tercih sebebi olmasını sağlamakta.

VM1’in ayrık güç kaynağı mikrofonun yönel karakteristiğini istenilen şekilde ayarlamanızı sağlar ve aynı zamanda istenildiğinde -10 dB kazanç düşümü sağlamanıza olanak tanır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Eşdeğer gürültü: 11 dBA SPL (IEC651'e göre)
Sinyal/Gürültü: > 83dB (1 Pa/1 kHz-Cardioid)
Hassasiyet: 28mV / Pa-Cardioid
Pattern: Sonsuz
Frekans Cevabı: 20Hz - 20kHz
Maksimum çıkış: +142 dB @ %0.3 THD
Güç gereksinimi: 110 veya 220 V

MİKROFON ÖZELLİKLERİ

Çalışma Prensibi :    Kondansatörlü Lambalı
Yönel Özellik :    Sonsuz ayarlanabilir
Uygulama Alanı :    Vokal / Enstrüman
Aksesuarlar :    Shock Mount / Metal taşıma çantası /
Mono/Stereo :    Mono
MAX SPL :    142 dB
Frekans Aralığı :    20 Hz - 22 kHz
Gürültü miktarı :    < 11 dB
İşaret/Gürültü oranı :    > 83 dB

Fiyat: 4599 EUR + KDV (9694 YTL + KDV)

Yorumlar

  1. 16 Nisan 2009 Perşembe

    selam ben hakkariden heval keskin güngör sizden bir istek isteyebilirmiyim sizden şıvanperverden kirive çalarmısınız ceza evinde bulunan bababma gelsin tüm kader mahkumlarınada kusura bakmayın size başka şekilde ulaşamadım ancak bu yolu denedim iyi yayınlar harika bir program her akşam dinlerim şewbaş

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur