"Ağlayamıyorum" İle Ekranlarda!

Ebru Yaşar, Fikret Şeneş’in “Ağlayamıyorum”şarkısını yeniden yorumladı ve şarkının iddialı klibi müzik kanallarındaki yerini aldı!

Bugüne kadar"Bu Sahilde", "Seni Anan Benim İçin Doğurmuş", "Sırtımdan Vurdu","Yeşillenirim" , "Yalan", "Dokuzla Sekiz" , "Gözlerimde Gece Oldu" gibi sevilenşarkılara imza atan Ebru Yaşar, müzik kariyerindeki ilk single çalışması için stüdyoya girdi. Prodüktörlüğünü Hakan Akmermer'in, süpervizörlüğünü ise Özgür Aras'ın yaptığı ve Livadi Müzik etiketiyle çıkan single projesinde Fikret Şeneş imzalı "Ağlayamıyorum" isimli şarkıyı yeniden yorumlayan Ebru Yaşar, iddialı klibi ile müzik kanallarındaki yerini aldı.
Müzik dünyasının usta ismi Volga Tamöz'ün düzenlemesini üstlendiği "Ağlayamıyorum"şarkısını yorumlamaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Ebru Yaşar "Bu proje benim için ilklerin projesi oldu. İlk kez bir single çıkarıyorum ve ilk defa pop tarzında bir şarkı okuyorum ama ben kendimi müzikal anlamda kategoriye koymayı tercih etmiyorum. Ben yorumcuyum, pop da arabesk de Türk Sanat Müziği de söyleyebilirim. Gerçek bir yorumcu canlı performansı ile var olur, ben de gerçek bir performans şarkıcısı olduğumu düşünüyorum" diyor.

Ebru Yaşar'ın Ağlayamıyorum klibini izlemek için tıklayınız.

 

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur