Şafak Karaman`dan ŞOK karar!

Şafak Karaman`dan ŞOK karar!

"Şimdi müzik zamanı" sloganı ile yayın hayatına başlattığı Radyo 1'de ki Genel Yayın Yönetmenliği görevinden istifa eden Şafak Karaman, aynı grubun bünyesinde bulunan Best Fm de ki görevinden de ayrıldığını açıkladı.

Karaman istifa gerekçesi olarak yaptığı açıklamada şirket yönetimiyle hedeflerinin örtüşmediği ve başka projelerinin olmasından dolayı karşılıklı karar verildiğini ifade etti.

Yorumlar

 1. 31 Ekim 2006 Salı nagihan

  Şafak Karaman ın kararına saygı duyuyorum.En kısa zamanda sesini duymak istiyorum.

 2. 28 Ekim 2006 Cumartesi Nilüfer

  Öncelikle böyle bir site kurduğunuz için.. Teşekkür ederim.. Ben radyo dinlemeyi çok seven biri olarak, dinlediğim kişilerin aniden ortadan yok olmalarına çok üzülürüm... İşin ilginç yanı siz o her gün yayın saatini merakla beklediğiniz kişinin nereye kaybolduğundan bi habersinizdir..Bu, izlediğiniz dizinin bir sonraki hafta.. yayından kaldırıldığını bilmeden..Ekran karşısında bön, bön yayın saatini beklemek gibi bişey...Şimdi burda yorum yazan arkadaşlardan biri bizi pek bi güzel bilgilendirmiş sağolsun(!) "şutlamışlar"şeklinde Belliki sözkonusu arkadaş bu duruma pek bi sevinmiş.. Neden acaba???Bu arada şafak karaman herhangi bir yerde yeniden yayın yapmaya başladığındada haber yaparsanız sevinirim...

 3. 10 Ekim 2006 Salı kemal suner

  istifa etmişmiş... biz de salağız ya, inandık. delikanlı gibi şuna "ratingler dibe vurunca, şutladılar beni" desene. beceremedin, kovdular işte gayet açık.

 4. 29 Eylül 2006 Cuma tayfun

  kovuldu ve ayrıldı bu tur sorunlar insanları neden ilgilendirir anlamadım gitti herkez kendi isine baksın safak karamanı ne tanırım nede bu zaman kadar bir kez olsun dinledim ama fikrimi soylemek istedim

 5. 21 Eylül 2006 Perşembe Zeynel YALCIN

  Kulagıma gelen duyumlara göre Best Medya Grubuna iddaa ettigi basarıyı garantileyemeyince yönetim tarafından her iki görevinede son verilmistir kesin ve net .. Bence cook dogru bir karar ..

 6. 20 Eylül 2006 Çarşamba Berk

  Aa ne istifası yahu. Bildiğiniz kovuldu adamcağız. Boş boş iddiaları vardı ve geçde olsa Best Medya bu iddiaların boş olduğunu anladı. Hattat'lara tebrikler demek lazım ilk defa doğru bişey yaptılar.

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur