Radyonun Yıldızları'nı halk seçecek..

Radyonun Yıldızları bu yıl format değişikliği yaparak halk oylaması ile seçilecek.

Radyonun Yıldızları'nı halk seçecek..

Geçtiğimiz yıl Esenler Belediyesi ve Radyo Esenler'in ev sahipliginda ilki yapılan ve sadece meslekte 20 yılın üzerinde olan Radyo Programcılari nin ödül aldığı "Radyonun Yıldızları" bu yıl format değişikliği yaparak halk oylaması ile seçilecek.

Projeninin mimari Cenk Sarıkaya " Geçtiğimiz yıl bu projeyi Sayın Başkan Mehmet Tevfik Göksu ve ekibine bahsettiğim de onlarda saolsunlar benimle heyecanlandılar ve birlikte proje üzerine konuşarak ilk yıl ve devamı için fikir alisveri yaparak geçen yıl sadece meslekte 20 yılı geçkin süredir mikrofonda olanlar ödül alırken aynı zamanda Esenler Belediyesi radyosu olan Radyo Esenler de eğitim alan öğrencilere de sertifika verdiler yani sembolik bayrak değişimi de diyebiliriz.
Bu yıl "Radyonun Yıldızları" geçen sene yaptığımızdan farklı olacak , bu yıl 23 katagori de adaylar yarışacak ve sadece radyo programcıları değil aynı zamanda sanatçı ve müzik yapım şirketleri de katagori de olacak çünkü onlar da Radyonun Yıldızları. Halk oylaması hazırladığımız web sitesi üzerinden Ocak ayı içinde başlayacak ve Şubat ayı ilk haftasi son bulacak , ödüller sahipleri ile 13 Şubat Dünya Radyo Gününde buluşacak.
Malum dünya bir pandemi ile mücadele ediyor bu nedenler bizler de iki farklı hazırlık yapıyoruz birincisi inşallah pandemi daha da zayıflar ve Esenler Belediyesi Kadir Topbaş Kültür Merkezinde yaparız ama Allah korusun pandemi artarsa da bu defa digital ortamda yapacağız ve ödül alanlar ve özel gece Esenler Belediyesi Şehir Ekranı TV'den yayınlanacak .
En başından beri projeye inanan Esenler Belediye Başkani sayın Mehmet Tevfik Göksu ,başkan yardımcıları ,kültür müdürü ve ekibi,Radyo Esenler ekibine ve diğer tüm birimlerden destek olanlara ve tabiki her zaman benimle olan fikir veren destek veren tüm Radyo Programcısi dostlarıma da çok teşekkür ediyorum".

 

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur