Nâlân`dan İlginç Açıklamalar

Nalan Best Fm'de canlı yayın konuğu oldu.

Nâlân`dan İlginç Açıklamalar

Nalan; 22 Mayıs salı günü, yeni albümü "Aşk" ile ilk radyolarda ilk kez; Best FM'de "Arzu'nun İnleyen Nağmeleri" programına canlı yayın konuğu oldu.
Programda Arzu Çağlan'ın sorularını yanıtlayan Nalan; ilginç açıklamalarda bulundu.

Arzu Çağlan'ın; "90'lı yılların simge isimlerinden biriydin" sözlerini; "Evet, vardım ama yoktum. Kimse bahsetmezdi, millet televizyon binalarına helikopterle inerken ben yasaklıydım... Hayatımdaki en önemli şirket Kiss Müzik ve Kiss TV'diydi. Bir gecede bütün yasaklarımı kaldırdılar. Tırnaklarımla kazıyarak geldim ben buralara... Ben bu piyasada mucizeyim aslında" diye tamamladı.
Arzu Çağlan'ın ; "Eskiden gece klüpleri vardı, Etiler piyasası diye bir şey vardı, bir sürü isimler yanıp sönerdi ya şimdi" sorusuna; O piyasada kral ve kraliçe belliydi; bu konuda hiç mütevazi olamayacağım; bir Kenan, bir ben... Kenan Şaziye'de ben kapkaradaydım. Biz uzun yıllar Etiler gecelerinin kral ve kraliçesiydik. Ama o zamanlar sigara yasağı da yoktu ve ben de astım vardı, o ortamda her gece çalışmak sağlımı tehdit ediyordu, maalesef mecburiyetten 2002'de rüştümü de ispat etmiş olarak bıraktım klüp sahnesini." diye yanıtladı.
Arzu'nun ; "artık ben sadece albüm sanatçısıyım" diyenler var, ne diyorsun bu duruma sorusuna da ;
"Ben anlamıyorum bunu, nedir yani albüm sanatçısı-pavyon sanatçısı diye ayırım mı olur? nedir bu kategori ... Ben albüm sanatçısı - pavyon sanatçısı bilmem, farklı sanatçılıklar mı var?" diyerek tepkisini dile getirdi...

 

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur