Imany İlk Defa Türkiye`de Bir Radyoya Misafir!

Power Media Center Oditoryumda StarTalks’da Dj Funky C’nin konuğu oluyor.

Imany İlk Defa Türkiye`de Bir Radyoya Misafir!

"You will Never Know" parçasıyla radyo listelerinin en üst sırasında yer alan ve sosyal medyada en çok konuşulan isimlerin başında gelen Imany,
Türkiye'de ilk defa 31 Mayıs Perşembe akşamı Star Talks'un konuğu.

Aslen Komor Adaları asıllı olan ve Imany sahne adıyla tanınan Nadia Mladjao, onyedi yaşında bir mankenlik ajansıyla sözleşmesi gereği New York'a gitti ve Calvin Klein'la üç aylık anlaşma yaptı. Amerika'da yedi sene kaldıktan sonra Tracy Chapman'ın "Talkin' Bout a Revolution" şarkısının etkisinde ani bir karar vererek şarkıcı olmaya karar veren Imany şan derslerine, şarkı sözleri yazmaya başladı ve Amerika'daki bütün mankenlik kariyerini bırakıp Fransa'ya geri döndü. Müzik üzerine çalıştığı sırada tesadüfen Ayo ve Grace'nin prodüktörü Malik Ndiaye'yle tanıştı ve bu tanışma onun müzik kariyerinin resmi başlangıcı oldu.

2011 yılında piyasaya çıkan ilk albümü The Shape of a Broken Heart ile çok satan albümlere verilen "Disques d'Or" ‘un (Altın Plak Ödülü) sahibi olan şarkıcı adını en çok çıkardığı You Will Never Know single'ı ile duyurdu. Albümünde folk-soul ve blues tınılarına yer veren ve aynı zamanda şarkısözü yazarı olan Imany Fransa'nın hızla yükselen değerleri arasında yer alıyor.

Imany, 31 Mayıs saat 20:00'da Power Media Center'da www.powerfm.com.tr adresinden belirlenecek 200 şanslı Power FM dinleyicisinin katılacağı Star Talks'da Dj Funky C'nin konuğu olacak.

 

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur