Başkan Şahin, Radyocularla Buluştu

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep’te yerel yayın yapan radyo yöneticileriyle bir araya geldi.

Başkan Şahin, Radyocularla Buluştu


Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep’te yerel yayın yapan radyo yöneticileriyle bir araya geldi.

Toplantıda yerel radyoları halka ulaşmada rolü ve önemi vurgulandı.

Botanik Bahçesi'nde oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıya; Nar Medya Grup radyolarından Şirinnar ve Kent Radyo’dan Ahmet Atılmış ve Özlem Karıncalı, Radyo Zeugma’dan Meral Ay, Radyo Fıstık’tan Mecit Mercan, Kilim Radyo’dan Hakan Yeter, İhya Radyo’dan Erdoğan Özateş, Radyo Şafak’tan Nuri Sinopluoğlu ve Mehmet Fatih ve 5 yıldır İslami çizgide yayın yapan Kervan FM adına Kervan Radyo Yayıncılık A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ökkeş Korkmaz katıldı.

Başkan Şahin, yerel radyolarla önümüzdeki günlerde güzel projelere imza atmak istediklerini belirtti.

Toplatıda ayrıca radyoların sorunları başta olmak üzere görüş ve önerilerini dikkatle dinleyen Şahin, yerel radyoların halka ulaşmada etkin bir kitle iletişim aracı olduğunu vurguladı.

Kervan Radyo Yayıncılık A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ökkeş Korkmaz,  “Sosyal yapımızın manevi yönden güçlendirilmesine ve yeni nesillerin İslam medeniyeti ekseninde yetişmelerine katkı sağlamaktır. Bu bağlamda günde 8 saat gibi bir süre canlı yayın yapmaktayız. Bu kapsamda, ilim, irfan, fikir, tarih, kültür, din, ahlak, iktisat, sanat gibi sahalarda toplumun her yönden gelişmesine ve insanların üretkenliğine katkıda bulunacak programlar yapmaktayız.”

Toplantı çekilen hatıra resminin ardından sona erdi.  

 

 

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur