‘Muud'una göre özgürce müzik'

Türkiye'nin yeni müzik platformu Muud, müzikseverlere yepyeni bir dijital dünya sunuyor

‘Muud'una göre özgürce müzik'

Türk Telekom, yenilediği ve teknolojik altyapısını geliştirdiği dijital müzik platformu Muud ile müzikseverlere ‘moduna göre özgürce müzik' deneyimi sunuyor. Muud, arşivinde bulunan 4 milyona yakın yerli ve yabancı şarkıyı sınırsız dinleme imkânının yanı sıra, müzik dünyasındaki yenilikleri abonelerine anında duyuracak şekilde akıllı bir platform olarak hazırlandı. Muud kullanıcılarıistediği gibi şekillendirebileceği kişisel listeleroluşturmanın yanı sıra, içinde bulunduğu ‘mutlu, neşeli, hüzünlü, aşık, nostaljik, hareketli, sakin' gibi farklı ruh hallerine göre özel hazırlanan listelerden de dilediği şarkıyı dinleyebilecek. Sanatçı ve dinleyici arasındaki en kısa yol olarak konumlanan Muud'da yerli ve yabancı müzik piyasalarına ait haberler, konserler ve şarkı listeleri gibi pek çok yenilik tek adresten takip edilebilecek.
Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde Murat Boz konseri ve birçok sanatçının katılımıyla gerçekleşen MuudLansmanı'nda konuşan Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, "Bir süredir Türk Telekom Müzik çatısı altında yürüttüğümüz dijital müzik servislerimizi yeniledik, teknolojik altyapısını geliştirdik, muazzam bir akıllı müzik platformu oluşturduk. Müzikseverler istedikleri içeriğe yasal yollardan doyasıya ulaşmanın rahatlığını yaşarken bir yandan da yüksek kalitede müzik dinlemenin ve hızın keyfini sürebilecek. Bu arada Muud'un en önemli özelliği reklamsız özgürce müzik sunması. İster ücretsiz ister aylık abonelik ile ücretli olsun,Muud kullananlar araya reklam girmeden şarkılarını dinleyebilecek" dedi.
Operatör bağımsız olarak herkesin kullanımına açık olan Muud, çevrimdışı müzik dinleme imkanının yanı sıra, diğer dijital müzik platformlarında olmayan çok önemli bir avantajı kullanıcılarına sunuyor. Muud uygulamasını cihazlarına indiren kullanıcılar, ücretsiz üye olduklarında, bir ay boyunca istedikleri 1000 yerli şarkıyı reklamsız dinleyebilecekler. Muud kullanan Türk Telekom mobil aboneleri ise milyonlarca şarkıyı diledikleri yerde internet paketlerinden harcamadan sınırsız ve özgürce dinleyebilecek.

Yorumlar

Yorum Yaz


Yeni Kod Oluştur